| Color | Blue |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.7 in |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Brand | Apple |
| Network | AT&T, AT&T, Verizon, T-Mobile, Sprint, Boost, Boost Mobile, Cricket, Cricket Wireless, Factory Unlocked, Gsm Unlocked, Metro, Sprint, Straight Talk, T-Mobile, Unlocked, Unlocked / T-Mobile / AT&T / Verizon, Verizon, Verizon Unlocked, Verizon Wireless, Walmart Family Mobile |
| Model | Apple iPhone 12 Pro Max |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, Dual-Band, GPRS, GPS |
| Operating System | iOS |
| Features | 3D Face Recognition, Accelerometer, Ambient Light Sensor, AMOLED Display, Barometer, Gyro Sensor, NFC Connectivity, Proximity Sensor, Ultra Wide-Angle Camera, Wi-Fi Capable, Wireless Charging |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 12 Pro Max 128GB - Fully Unlocked - EXCELLENT Condition!!!. Color: Blue, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 379.99 USD. Apple iPhone 13 128GB Factory Unlocked - EXCELLENT Condition! Apple iPhone 11 256GB - Fully Unlocked - EXCELLENT Condition. Apple iPhone 6 A1549 32GB Space Gray Straight Talk Locked READ. Explore our collection and experience the reliability of our devices, knowing you've chosen not only a superior product but also one that aligns with responsible electronics recycling practices.