| Color | Blue |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 13 |
| Storage Capacity | 128GB |
| Network | Unlocked |
| Screen Size | 6.1" |
| Lock Status | Unlocked |
| Processor | Hexa-core |
| Camera Resolution | 12MP |
| Features | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Ultra Wideband (UWB) support |
| RAM | 4GB |
| Operating System | iOS |
| Contract | Without Contract |
| Model Number | A2482 |
| Style | Smartphone |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 128GB Unlocked - Excellent. Color: Blue, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 281.99 USD. Apple iPhone 13 128GB Unlocked. Our carefully inspected and tested Manufacturer refurbished products assure full functionality, having undergone a comprehensive examination. TO BE 100% FUNCTIONAL. 1,359 Item as described.