| Color | Blue |
|---|---|
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Screen Size | 6.1 in |
| Manufacturer Color | Starlight, Midnight, Pink, Green, Blue, Red |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
| MPN | A2482 |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Model Number | A2482 |
| SIM Card Slot | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cellular Band | GSM |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Connectivity | 4G, 5G, Bluetooth, GPS, Lightning, LTE, NFC, Wi-Fi |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | Face ID, Three-axis gyro, 4K Video Recording, Accelerometer, Ambient Light Sensor, AMOLED Display, Barometer, Proximity Sensor |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| RAM | 4 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 128GB Unlocked - Excellent. Color: Blue, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 293.95 USD. Apple iPhone 13 128GB Factory Unlocked Smartphone. GSM Unlocked. Capacity: 128GB. Other features are similar, including UWB, NFC, MagSafe fast wireless charging, 3D face-scanning security, and a waterproof glass-and-aluminum body.