| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
| Memory Card Type | CompactFlash |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Model Number | A2633 |
| Cellular Band | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Brand | Apple |
| Network | AT&T |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Connectivity | 5G |
| Style | Bar |
| Features | 4K Video Recording |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| RAM | 4 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 - 128GB - Unlocked - EXCELLENT Condition. Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 381.99 USD. Shop By Category Apple iPads Apple iPhones Samsung Tablets Samsung Phones About Us About Us Payment Shipping Terms Returns About Us Welcome to Mobile X Port, your trusted destination for high-quality, used graded iPhones, tablets, and more. We take pride in offering top-notch devices sourced through sustainable practices as an R2 recycling company. At Mobile X Port, our commitment goes beyond providing excellent gadgets; we contribute to the sustainable future of electronics. We adhere to rigorous R2 recycling standards, ensuring that each device meets the highest quality and environmental criteria. Explore our collection and experience the reliability of our devices, knowing you've chosen not only a superior product but also one that aligns with responsible electronics recycling practices. Join us at Mobile X Port, where quality and sustainability coexist. Payment Payment We accept all forms of payments through eBay. Shipping Shipping Enjoy Free 2-Day FedEx Shipping on all orders, shipped nationwide to all 50 states. Need it quicker? Opt for our Next Day Shipping at an additional cost for speedy delivery. Experience swift and secure shipping with us. Order now for prompt delivery! Terms Terms Returns Returns We want you to be satisfied with your purchase. If you're not entirely happy, we offer hassle-free returns for a full refund. Please ensure the item is returned in its original packaging and includes all accessories. Keep in mind that our devices are serial # recorded. Any item received that is materially different from the original device will be denied a refund. Your satisfaction is our priority! Helpful Links Add to Favorite Sellers Sign up to Newsletter View Feedback Contact Seller Visit seller's eBay Shop About Seller Page Powered by Frooition Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.