| Processor | Hexa Core |
|---|---|
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
| Color | Midnight |
| MPN | MLML3LL/A |
| Lock Status | Network Locked |
| SIM Card Slot | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Brand | Apple |
| Network | Boost, Boost Mobile |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | Proximity Sensor, E-compass, Gyro Sensor, Accelerometer, Ambient Light Sensor, Barometer, Ultra Wide-Angle Camera, eSIM |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 4 GB |
| UPC | 0194252704783 |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 - Boost - Midnight - 128GB - Very Good. Color: Midnight, Condition: Very Good - Refurbished. Listed at 183.00 USD. Hand tested with our 30 point inspection process. 80% or Higher. Visible wear and scratching will be present. A well used device with obvious signs of use. Normal signs of use that may be visible at arms length.