| Color | Sierra Blue |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 13 Pro |
| Storage Capacity | 256GB |
| Network | Unlocked |
| Screen Size | 6.1" |
| Lock Status | Unlocked |
| Processor | Hexa-core |
| Camera Resolution | 12MP |
| Features | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Ultra Wideband (UWB) support |
| RAM | 6GB |
| Operating System | iOS |
| Contract | Without Contract |
| Model Number | A2483 |
| Style | Smartphone |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 Pro 256GB Unlocked - Good. Color: Sierra Blue, Condition: Good - Refurbished. Listed at 377.99 USD. IPhone 13 Pro. Lightning-fast A15 Bionic chip. Superfast 5G. ¹ Durable design and the best battery life ever in an iPhone. Our carefully inspected and tested Manufacturer refurbished products assure full functionality, having undergone a comprehensive examination.