| Color | Graphite |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic (5 NM) |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Brand | Apple |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Connectivity | 5G, GPS, Lightning, NFC, Bluetooth, Wi-Fi, Galileo, Glonass |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Charger Included | No |
| Features | Accelerometer |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Contract | Without Contract |
| Country of Origin | United States |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 Pro A2483 128GB Unlocked - Very Good Refurbished. Color: Graphite, Condition: Very Good - Refurbished, Made in United States. Listed at 313.99 USD. The original box is not included.