| Color | Midnight |
|---|---|
| Storage Capacity | 128 GB |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Model Number | A2649 |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 14 |
| Connectivity | 5G |
| Operating System | iOS |
| Features | Accelerometer, Barometer, Facial Recognition, Fingerprint Sensor |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14, 128/256/512GB, Unlocked - Refurbished Excellent. Color: Midnight, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 374.99 USD. This refurbished product has been professionally inspected, tested and cleaned by qualified vendors. It is not certified by Apple. Headphone, charging block and SIM card are not included. - This product is in "Excellent condition".