| Color | Midnight |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 14 |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
| Connectivity | 5G |
| Contract | Without Contract |
| Features | Face ID, Accelerometer, Proximity, Compass, UWB Support |
| Lock Status | Network Unlocked |
| Network | AT&T, Verizon, T-Mobile, Sprint |
| Operating System | iOS |
| Processor | Hexa Core |
| RAM | 6 GB |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Screen Size | 6.1 in |
| Style | Slate |
Check the listing for details. Apple iPhone 14, 128GB, Network Unlocked - Excellent Condition. Color: Midnight, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 364.99 USD. Apple iPhone 14, 128GB, Network Unlocked - Excellent Condition from DirectAuth. Apple iPhone 14, 128GB, Network Unlocked - Excellent Condition by DirectAuth. Yes, we test all our devices for battery health.