| Color | Midnight |
|---|---|
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Screen Size | 6.1 in |
| Manufacturer Color | Midnight, Purple, Starlight, Blue, Red, Yellow |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
| MPN | A2632 |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Model Number | A2632 |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Cellular Band | GSM |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 14 |
| Connectivity | 4G, 5G, Bluetooth, GPS, Lightning, LTE, NFC, Wi-Fi |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | Accelerometer, Barometer, Bluetooth Enabled, Camera, Dust-Resistant, Facial Recognition, Fast Charging, Fast Wireless Charging, GPS, Gyro Sensor, Water-Resistant |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 128GB Unlocked - Excellent. Color: Midnight, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 356.95 USD. Apple iPhone 14 128GB Factory Unlocked Smartphone. GSM Unlocked. Capacity: 128GB. This phone isfactory unlocked. Wireless Band: 5G: 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 53, 66, 70, 71, 77-A, 77-C, 78, 79, 258, 260, 261 4G LTE: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 53, 66, 71 WCDMA: 1, 2, 4, 5, 8 GSM: 850, 900, 1800, 1900.