| Colors | Midnight |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.7 in |
| Chipset Model | Apple 15 Bionic (4 NM) |
| Color | Black |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 14 Plus |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Plus 128GB Fully Unlocked - Good. Color: Black, Condition: Good - Refurbished. Listed at 359.99 USD. Click here for full item description.