| MPN | A2632 |
|---|---|
| Style | Bar |
| Lock Status | Network Unlocked |
| Features | Bluetooth Enabled |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Contract | Without Contract |
| UPC | 659455831105 |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.7 in |
| Manufacturer Color | Blue |
| Chipset Model | Apple 15 Bionic (4 NM) |
| Color | Blue |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 14 Plus |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Plus A2632 Unlocked 128GB Blue (Good). Color: Blue, Condition: Good - Refurbished. Listed at 276.99 USD. See full item description, click here.