| Cosmetic condition | Excellent |
|---|---|
| Charger and cable | Yes |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Manufacturer Color | Space Black |
| Chipset Model | Apple A16 Bionic (4 NM) |
| Color | Black |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 14 Pro |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Pro - 128 GB - Space Black - Unlocked - Excellent Refurbished. Color: Black, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 389.99 USD. Unlocked β Compatible with all carriers. White Generic Box. Functionality: 100% fully functional. Generic Accessories. Battery Health: 85% or higher. π¦Whatβs Included.