| Color | Purple |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | Apple A16 Bionic (4 NM) |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Model Number | A2650 |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Cellular Band | GSM 1900 |
| Brand | Apple |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | AT&T, Boost Mobile, Factory Unlocked, Mint Mobile, Sprint, T-Mobile, Unlocked, Verizon |
| Model | Apple iPhone 14 Pro |
| Connectivity | 5G |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Charger Included | Yes |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 64.0 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Pro- 128GB - Fully Unlocked - ALL CARRIERS - EXCELLENT Condition. Color: Purple, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 509.99 USD. ALL CARRIERS.