| Color | Gold |
|---|---|
| Processor | Apple A16 Bionic |
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | Apple A16 Bionic |
| Memory Card Type | A2650 |
| Model Number | A2650 |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Cellular Band | GSM |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 14 Pro |
| Connectivity | 4G, 5G, Bluetooth, GPS, Lightning, LTE, NFC, Wi-Fi |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | 4K Video Recording, Accelerometer, Ambient Light Sensor, AMOLED Display, Barometer, Bluetooth Enabled, Camera, Dust-Resistant, E-compass, eSIM, Facial Recognition, Fast Charging, Fast Wireless Charging, GPS, Gyro Sensor, LiDAR Scanner, Proximity Sensor, Water-Resistant, Face ID, Three-axis gyro |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48.0 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Pro 256GB Unlocked - Excellent. Color: Gold, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 491.95 USD. Apple iPhone 14 Pro 256GB Unlocked Smartphone - Excellent. GSM Unlocked. Capacity: 256GB. iPhone 14 Pro. Experience iPhone in a whole new way with Dynamic Island and Always-On display. And get peace of mind with groundbreaking safety features.