| Color | Space Black |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro Max |
| Storage Capacity | 256GB |
| Camera Resolution | 48.0 MP |
| Cellular Band | 5G, LTE, CDMA, GSM |
| Chipset Model | A16 Bionic |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Lightning |
| Features | Dynamic Island, Always-On Display, ProMotion Technology |
| Lock Status | Unlocked |
| Model Number | A2651 |
| Network | Unlocked |
| Operating System | iOS |
| Processor | Hexa Core |
| RAM | 6GB |
| SIM Card Slot | Dual eSIM |
| Screen Size | 6.7 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Unlocked Open Box All Colors. Color: Space Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 585.99 USD. Compatibility Unlocked | 5G Ready. The introduction of the Dynamic Island reimagines the user interface, blending hardware and software to surface alerts and activities in a fluid, interactive space at the top of the screen.