| Color | Black |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Network | T-Mobile |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| Screen Size | 6.1 in |
| Lock Status | Network Locked |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, NFC, USB Type-C, Wi-Fi |
| Processor | Hexa Core |
| Features | Dual Rear Cameras, Tap to Wake, Ultra Wide-Angle Camera |
| RAM | 6 GB |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Operating System | iOS |
| Contract | Without Contract |
| Model Number | A2846 |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Manufacturer Color | Black, Blue, Green, Pink, Yellow |
| Style | Bar |
| Chipset Model | Apple A16 Bionic |
| Release Date | 2023 |
| Battery Health/Capacity | 80% or higher |
| MPN | MTLY3LL/A, MTLW3LL/A, MTLX3LL/A, MTM23LL/A, MTLV3LL/A |
Check the listing for details. Apple iPhone 15 128GB T-Mobile Locked Very Good Condition. Color: Black, Condition: Very Good - Refurbished. Listed at 509.95 USD. Click below for full description of our Supplytronics Guarantee, cosmetic condition details, FAQs, and more.