| Color | Natural Titanium |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 15 Pro |
| Storage Capacity | 128GB |
| Network | Unlocked |
| Screen Size | 6.1" |
| Lock Status | Unlocked |
| Processor | Hexa-core |
| RAM | 8GB |
| Features | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Ultra Wideband 2 (UWB) support, Emergency SOS via satellite (SMS sending/receiving) |
| Operating System | iOS |
| Contract | Without Contract |
| Model Number | A2848 |
| Camera Resolution | 48MP |
| Style | Smartphone |
| California Prop 65 Warning | This product contains a chemical known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information search "P65 Warnings" on Google. |
Check the listing for details. Apple iPhone 15 Pro 128GB Unlocked - Excellent. Color: Natural Titanium, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 462.99 USD. Apple iPhone 15 Pro 128GB Unlocked. Experience excellence redefined with the iPhone 15 Pro. TO BE 100% FUNCTIONAL. 1,359 Item as described. Automotive Care. No Contract Necessary. Health & beauty.