| Cosmetic condition | Excellent |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | A17 Pro (3 NM) |
| Color | White |
| Lock Status | Unlocked |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 15 Pro |
| Style | Bar |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 15 Pro - 256GB - White Titanium (Unlocked) - 90%+ Battery Excellent. Color: White, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 679.00 USD. Apple iPhone 15 Plus - 256GB - Fully Unlocked - 90%+ Battery Excellent Condition. Apple iPhone 15 Pro 256GB WhiteTitanium Network Unlocked Excellent Condition. Apple iPhone 14 - 256 GB - Starlight - Unlocked - Very Good Condition.