| Color | Black Titanium |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.7 in |
| Chipset Model | Apple A17 Pro |
| MPN | MU663LLA |
| Lock Status | Network Unlocked |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, GPS, NFC, USB Type-C, Wi-Fi |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | Barometer, Bluetooth Enabled, Camera, Color Screen, Digital Compass, Dust-Resistant, E-compass, Email, Web, Email Access, eSIM, Facial Recognition, Fast Charging, Front Camera, GPS, Gyro Sensor, Internet Connectivity, LiDAR Scanner, NFC Connectivity, Night Mode, Rear Camera, Touch Screen, Triple Rear Camera, Ultra Wide-Angle Camera, Vibration, Video Calling, Video Camera, Water-Resistant, Wi-Fi Capable, Wireless Charging |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48.0 MP |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Unlocked - Excellent. Color: Black Titanium, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 757.95 USD. GSM Unlocked. This phone isfactory unlocked. Other features are similar, including a titanium body, A17 Pro chip, fast display refresh, and professional video features. Apple iPhone 15 Pro Max. Model : Apple iPhone 15 Pro Max.