| Color | Black |
|---|---|
| Storage Capacity | 128 GB |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | A18 (3 NM) |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 16 |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, GPS, Wi-Fi |
| Style | Bar |
| Features | 3D Face Recognition, 4K Video Recording, Accelerometer, Bluetooth Enabled, Camera, Dust-Resistant, Front Camera, GPS, Rear Camera, Telephoto Lens, Touch Screen, Water-Resistant, Wide-Angle Camera |
| Operating System | iOS |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 16 128GB 256GB Unlocked Smartphone - Heavy Scratch. Color: Black, Condition: Used. Listed at 419.99 USD. 60-Point Inspection. All our are devices undergo a 72+ point inspection. All to make sure you receive a perfectly as-describe device. Item as described. grammi_trade : Was as described & worked easily.