| Color | White |
|---|---|
| Screen Size | 6.1" |
| MPN | MYAP3LL/A-CRFB |
| Item Length | 2.82 |
| Lock Status | Unlocked |
| Model Number | A3081 |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Item Height | 5.81 |
| Model | iPhone 16 |
| Connectivity | 5G |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | 6.1 inch 2556 x 1179 display |
| Storage Capacity | 128GB |
| Country/Region of Manufacture | Peoples Republic of China |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48 MP |
| Item Width | 0.31 |
| RAM | 8GB |
| SIM Card slot | Dual eSIM |
Check the listing for details. Apple iPhone 16 128GB 6.1" 5G Fully Unlocked, US Version - Excellent. Color: White, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 559.99 USD. 128GB Storage Size. Apple iPhone 16 128GB 6.1" 5G Fully Unlocked, Black. Cellular Connectivity: 5G Fully Unlocked. Cellular Status: Unlocked. Wireless Technology: 5G. Fully Unlocked – Compatible with both local and international carriers.