| Cosmetic condition | Excellent |
|---|---|
| Charger and cable | Yes |
| Unit Type | Unit |
| EC Range | A - G |
| Energy Star | A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Style | Bar |
| MPN | iPhone 16 Pro |
| Model Number | A1984 (CDMA + GSM) |
| Contract | Without Contract |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.3 in |
| Manufacturer Color | Natural Titanium |
| Chipset Model | Apple A18 Pro (3 NM) |
| Color | Beige |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 16 Pro |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 16 Pro - 128 GB - Natural Titanium (Unlocked). Color: Beige, Condition: Used. Listed at 597.47 USD.