| Processor | Hexa Core |
|---|---|
| Screen Size | 6.3 in |
| Manufacturer Color | Desert Titanium |
| Chipset Model | Apple A18 Pro (3 NM) |
| Color | Gray |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 16 Pro |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 16 Pro - 128GB - Unlocked. Color: Gray, Condition: For parts or not working. Listed at 425.00 USD. Phone has a replaced unknown display that dosent work at all. bad touch id IC accounts have been removed. imei: 359952651621335