| Color | Natural Titanium |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.9 in |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Lock Status | Network Unlocked |
| Model Number | A3084 |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 16 Pro Max |
| Connectivity | NFC, Bluetooth, GPS, Glonass, Galileo |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Unlocked Good Condition. Color: Natural Titanium, Condition: Good - Refurbished. Listed at 799.00 USD. The iPhone 16 Pro Max is Apple's most advanced and powerful smartphone.