| Processor | Single Core |
|---|---|
| Screen Size | 3.5 in |
| Manufacturer Color | Black |
| Color | Black |
| MPN | MB384LL/A |
| Lock Status | Network Locked |
| Model Number | A1203 (GSM) |
| Modified Item | No |
| Brand | Apple |
| Network | AT&T |
| Model | Apple iPhone (1st Generation) |
| Style | Bar |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 8 GB |
| Camera Resolution | 2.0 MP |
| Country of Origin | United States |
| RAM | 16GB |
| Network Technology | GSM |
Check the listing for details. Apple iPhone 1st Generation - 8GB - Black - A1203 (GSM). Color: Black, Condition: Used, Made in United States. Listed at 29.99 USD. Crack screen exactly as pictured. fully functional.