| Color | White |
|---|---|
| Storage | 8GB |
| Processor | Single Core |
| Screen Size | 3.5 in |
| Chipset Model | Apple A4 |
| MPN | A1332 |
| Lock Status | Network Unlocked |
| Model Number | iPhone 4 |
| Cellular Band | GSM 900 |
| Brand | Apple |
| Network | Verizon |
| Model | A1332 |
| Connectivity | 2G, 3G |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | Bluetooth Enabled, Camera, GPS |
| Storage Capacity | 8 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Apple iPhone 4 GSM A1332 AT&T phone. Color: White, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 49.99 USD. Apple iPhone 4 A1332. Mic tested?. It was known for its sharp, high-resolution screen (326 ppi) and introduced the A4 chip. Speaker tested?. USB Charging cable and block. Call tested?. AT&T Unlocked.