| Color. | Random |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Screen Size | 4 in |
| Color | Random |
| Model | Apple iPhone 5c |
| Storage Capacity | 8 GB |
| Camera Resolution | 8.0 MP |
| Country of Origin | United States |
| RAM | 1 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 5c - 8GB , Random Color, Clean IMEI, Work Great. Color: Random, Condition: Used, Made in United States. Listed at 30.00 USD. Light screen burn is possible. This is mainly visible against white backgrounds and will largely not be noticeable against colored backgrounds.