| Processor | Hexa Core |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Chipset Model | Apple A13 Bionic |
| MPN | iPhone 2nd Generation |
| Bundle Listing | No |
| Lock Status | Network Unlocked |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | Unlocked |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | Internet Browser, Near Field Communication, Touchscreen, 3G Data Capable, 4G Data Capable, 4K Video Recording, Accelerometer, Bluetooth Enabled, Fingerprint Sensor, Global Ready, GPS, Music Player, Speakerphone, Water-Resistant, Wi-Fi Capable |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Unit Quantity | 1 |
| Camera Resolution | 12MP |
| Screen Size | 4.7 in |
| EC Range | A - G |
| Color | Black |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Model Number | iPhone SE 2nd Gen |
| Modified Item | No |
| Cellular Band | GSM 1900 |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone SE (2nd Generation) |
| Connectivity | 4G, 4G+, Bluetooth, Lightning, LTE, Wi-Fi, GPS, NFC, Glonass, Galileo |
| Charger Included | No |
| Contract | Without Contract |
| Country of Origin | United States |
| RAM | 3 GB |
| UPC | 0194252138762 |
Check the listing for details. APPLE IPHONE SE 2nd GEN UNLOCKED GRAY - 256GB A2275. Color: Black, Condition: Used, Made in United States. Listed at 125.00 USD. UNIT IS FREE FROM ANY APPLE ID OR PROFILE. -UNIT STORAGE WAS WIPED USING 3rd PARTY SOFTWARE. -LCD PRODUCES CRISP AND CLEAR IMAGE AND TOUCH IS WORKING AS INTENDED. -UNIT POWERS WITHOUT ERRORS. All freight must be pre-paid for acceptance.