| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 4.7 in |
| Manufacturer Color | (PRODUCT)RED, starlight, midnight |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
| Battery Health/Capacity | 80% or higher |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| MPN | MMYC3LL/A, MMYD3LL/A, MMYE3LL/A |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Model Number | A2595 |
| SIM Card Slot | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone SE (3rd Generation) |
| Connectivity | 4G |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| RAM | 4 GB |
| Release Date | 2022 |
Check the listing for details. Apple iPhone SE 3rd Gen 64GB Unlocked AT&T T-Mobile Verizon (Open Box). Condition: Open box. Listed at 199.99 USD.