| Processor | Hexa Core |
|---|---|
| Screen Size | 5.8 in |
| EC Range | A - G |
| Device Charging Range | 18-45 |
| Color | Black |
| Chipset Model | Apple A11 Bionic Apl1w72 (10 NM) |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Model Number | A1865 (CDMA + GSM), A1901 (GSM), A1921 (CDMA + GSM), A1984 (CDMA + GSM) |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Brand | Apple |
| Energy Star | A |
| Network | AT&T, Boost Mobile, Consumer Cellular, Cricket Wireless, Metro, Mint Mobile, SIMPLE Mobile, Spectrum, Straight Talk, T-Mobile, U.S. Cellular, US Mobile, Unlocked, Verizon, Xfinity, h2o |
| Model | Apple iPhone X |
| Connectivity | 2G, 3G, 4G, 4G+, LTE, Wi-Fi, Bluetooth, Lightning, NFC, GPS, Glonass |
| Style | Bar |
| Features | 3D Depth Camera, 3D Depth Sensor, 3D Face Recognition, 4K Video Recording, Accelerometer, Ambient Light Sensor, Barometer, Bluetooth Enabled, Fingerprint Sensor, Front Camera, Gyro Sensor, OLED Display, Pressure Sensor, Proximity Sensor, Wireless Charging |
| Operating System | iOS |
| Charger Included | No |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 3 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone X 256GB - AT&T - Black. Color: Black, Condition: Used. Listed at 119.99 USD. Shows signs of use including scratches to the screen. See pictures.