| Processor | Hexa Core |
|---|---|
| Screen Size | 6.1 in |
| Manufacturer Color | Black |
| Chipset Model | Apple A12 Bionic Apl1w81 (7 NM) |
| Color | Black |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone XR |
| Connectivity | Bluetooth, Galileo, Glonass, GPS, Lightning, NFC, Wi-Fi |
| Charger Included | No |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 3 GB |
Check the listing for details. apple iphone xr 64gb unlocked. Color: Black, Condition: Used. Listed at 115.00 USD. Good condition. normal signs of wear. Fully functional. Unlocked for any carrier. batt health 80 or higher Fully functional. Price is firm.