| Platform | Mac |
|---|---|
| License Category | Business-to-Consumer |
| Minimum RAM | 64 MB |
| MPN | 2Z691-5531-A |
| For Operating Systems | Apple IPod And iTunes Install |
| Item Length | 5in |
| California Prop 65 Warning | no |
| Brand | Apple |
| Operating System Edition | Standard |
| Type | APPLE iPod and iPod Mini Install |
| Format | CD |
| Unit Type | Unit |
| Minimum Hard Drive Space | Less than 50 MB |
| Language | English |
| Item Height | 5in |
| Model | 2Z691-5531-A |
| Packaging | OEM |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 5.18in |
Check the listing for details. APPLE iPod + iTunes Installation Software CD 2005 2Z691-5513-A Disc Quick Start. Condition: Good, Made in United States. Listed at 9.99 USD.