| Maximum Output Power | 36 W |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Compatible Brand | For Apple |
| Unit Quantity | 1 |
| Brand | Apple |
| Output Current | 3.0 A |
| Output Voltage | 12 V |
| Type | NA |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Genuine Apple LED Cinema Display 27" A1316 Internal Cooling Fan Part. Condition: Used, Made in China. Listed at 25.23 USD. Apple LED Cinema Display 27" A1316 - FAN