| Compatible Brand | For Apple |
|---|---|
| Color | White |
| Compatible Model | For Apple iPad (6th Generation), For Apple iPad 2, Universal |
| Compatible Screen Size | 11.6 in |
| MPN | MD836LL/A |
| Material | Plastic |
| Item Length | 1.0 in |
| Brand | Apple |
| Type | Power Adapter |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 2 in |
| Model | A1401 |
| Features | USB Powered |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 1.0 in |
Check the listing for details. Apple USB 12W Power Adapter MD836LL/A Free Shipping!. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 12.99 USD. New in box!