| Release Date | 06/20/2024 |
|---|---|
| Item Height | 280mm |
| Item Weight | 10g |
| Title | Apple USB-C to Apple Pencil Adapter |
| Brand | Apple |
| Compatible Model | Apple Pencil (1st generation) |
| Item Length | 500mm |
| MPN | MWML3ZM/A |
| Color | White |
| Connector Type | USB Type C |
| Dimensions | 50 x 50 x 28 cm; 10 g |
| Type | Stylus Parts & Accessories |
| Item Width | 500mm |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 0195949442148 |
Check the listing for details. Apple USB-C to Apple Pencil Adapter . Color: White, Condition: New, Made in UK. Listed at 24.33 USD. Type: Stylus Parts & Accessories. Compatible Model: Apple Pencil (1st generation). Connector Type: USB Type C. Release Date: 06/20/2024.