| Power Capacity | 20W |
|---|---|
| Items Included | Charging Cable |
| Item Weight | 20g |
| Design/Finish | Plain |
| Brand | Apple |
| Output Voltage | 5 V |
| Product Line | Apple Accessories |
| Data Transfer Rate | 480 Mbps |
| Series | iPhone, iPad |
| California Prop 65 Warning | No |
| Voltage | 5-20V |
| UPC | 194252778841 |
| Model | Apple USB-C to Lightning Cable |
| Color | White |
| Country/Region of Manufacture | China |
| MPN | MLYU3AM/A |
| Number of Ports | 1 |
| Cable Length | 1 m |
| Material | Plastic |
| Mounting Location | Wall |
| EAN | 0194252778841 |
| Unit Quantity | 1 |
| Compatible Brand | For Apple |
| Connectivity | USB-C |
| Custom Bundle | No |
| Compatible Model | iPhone 15,14,13,12,11 Series;iPad Pro,Air,Mini & more |
| Connector B | Lightning |
| Manufacturer Color | White |
| Type | Lightning Cable |
| Amperage | 3A |
| Connector A | USB-C |
| Unit Type | Unit |
| Features | Fast Charge |
Check the listing for details. Apple USB-C to Lightning Cable 1M iPhone iPad Charger. Color: White, Condition: New. Listed at 3.99 USD. Experience the reliability and performance only authentic Apple accessories can provide, ensuring your devices are powered up and ready to go. It's perfect for syncing photos, music, and data between your devices with remarkable speed and efficiency.