| Country of Origin | Italy |
|---|---|
| Light Color | Red |
| Mounting Style | Screws |
| Color Temperature | 3000K |
| Machine Type | Street Motorcycle |
| Wattage | 35 W |
| Brand | Aprilia |
| Type | Tail Light Assembly |
| Unit Type | Unit |
| Voltage | 12 V |
| Housing Color | Black |
| Features | DOT-Certified |
| Universal Fitment | No |
| Lighting Technology | LED |
Check the listing for details. Aprilia OEM Taillight, LED. Condition: New, Made in Italy. Listed at 90.00 USD. OEM taillight for Aprilia units MY 2021 and above