| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Number of Guns | 1 |
| Type | Stand |
| Color | Black |
| For Gun Type | Pistol |
| Material | POLYMER |
| Features | Durable, Portable, Waterproof |
| Item Length | 6 in |
| Item Width | 2 in |
| Item Weight | 1.85 oz |
Check the listing for details. APTUS TACTICAL HANDGUN STAND. Color: Black, Condition: New. Listed at 12.99 USD. APTUS TACTICAL HANDGUN STAND FOR MOST DOUBLE STACK PISTOLS. Will not fit single stack handguns.