| Light Color | Black |
|---|---|
| Compatible Brand | Aputure |
| EC Range | More than 100 m |
| Power Source | AC-Powered |
| Color | Black |
| Number of Flash Heads/Units | 3 |
| Slave/Flash Connection | Hot Shoe |
| Range | More than 100 m |
| Brand | Aputure |
| LED/Bulb Count | 3-10 |
| Type | Lamp |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A+++ |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Mount Type | Mini Advanced Shoe |
| Voltage | 110 V |
| Model | Aputure Light Storm LS-mini20D |
| Compatible Series | For Canon EOS, For Canon PowerShot |
| Light Type | LED |
| Features | Fan Cooled, Portable |
| BestOffer | No |
| Power | 25 W |
Check the listing for details. Aputure Light Storm LS-mini20D 3-Light Kit. Color: Black, Condition: Used. Listed at 330.00 USD. Kit is in excellent condition. Comes with everything seen in photos.