| Country of Origin | China |
|---|---|
| UPC | 0614234372323 |
| Brand | Aputure |
| Type | LED |
| Voltage | 240 V |
| Color | Black |
| Model | LS C300D II |
| Light Type | LED |
| MPN | APV0129A2F |
| Features | Portable |
| Range | 100 m |
| Power | 350 W |
Check the listing for details. Aputure LS C300D II LED Light Kit V-Mount, Carry Case. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 500.00 USD. Light cover.