| Manufacturer | Aputure |
|---|---|
| UPC | 6971842180684 |
| Item Length | 70 cm |
| Item Width | 50 cm |
| Country of Origin | China |
| Compatible Brand | Universal |
| Brand | Aputure |
| Softbox/Diffuser Shape | Square/Rectangle |
| Type | Softboxes |
| Color | Black |
| Softbox/Diffuser Size | 20 in |
| Model | Aputure Nova P300c |
| MPN | APD0157A3C |
Check the listing for details. Aputure Nova P300c Softbox. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 80.00 USD. Aputure Nova P300c Softbox