| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Bottoms Size (Women's) | 3.5 oz |
| Size | 3.5 oz |
| Size (Women's) | 3.5 oz |
| Size (Men's) | 3.5 oz |
| Fragrance Name | Classic Ice Blue |
| MPN | NOT SPECIFIED |
| Department | Men |
| Formulation | Fluid |
| Brand | Aqua Velva |
| Size Type | Regular Size |
| Type | Aftershave |
| Volume | 7 fl oz |
Check the listing for details. Aqua Velva Classic Ice Blue After Shave Cologne. Condition: New. Listed at 13.85 USD. Add to Favorite Sellers Aqua Velva Classic Ice Blue After Shave Cologne $13.85 Product Details Aqua Velva Classic Ice Blue After Shave Cologne 3.5 oz Bottle Experience The Sensuous, Exciting Scent of Ice Blue In A Long-Lasting After Shave/Cologne. Family business based out of Raleigh, NC. Dedicated to serving our customer base with a wide variety of merchandise and unmatched service.