| Title | Aquaforte PVC Ball Valve Case Basic 15.6 inches |
|---|---|
| Language | English |
| Item Height | 850mm |
| Item Width | 600mm |
| Item Weight | 350g |
| Brand | Ultron |
| Character | Case Basic 15.6 Inches |
| Color | Schwarz |
| Item Length | 600mm |
| Material | 600D polyester |
| Style | Case Basic 15.6 Inches |
| Type | All Departments |
| Dimensions | 60 x 60 x 85 cm; 350 g |
| MPN | 371957 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4040895008855 |
Check the listing for details. Aquaforte PVC Ball Valve Case Basic 15.6 inches. Color: Schwarz, Condition: New, Made in UK. Listed at 28.22 USD. Item Height: 850mm. Item Width: 600mm. Item Weight: 350g.