| StartPrice | 74.01 |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | CO2 Reactor |
| Water Type | All Water Types |
| Tank Capacity | 2L |
| Main material | stainless steel |
| Main color | silver |
| Height | 47cm |
| Diameter | 10cm |
| Thickness | 0.12cm |
| Name | CO2 generator system |
| Packing size | 36*12*26cm |
| Gross weight | 2.95KG |
| Net weight | 2KG |
Check the listing for details. Aquarium CO2 Generator System Carbon Dioxide Reactor Kit with Bubble Counter. Condition: New. Listed at 96.34 USD. Aquarium Plants Cylinder Co2 Generator System Kit Carbon Dioxide Reactor. ★the Professional Carbon Dioxide Generator System of Stainless Steel Bottle Is Better than Simple Plastic Bottle Generator. ★a Large Amount of Carbon Dioxide May Cause Fish Death.