| Features: | US Stock |
|---|---|
| Features 3 | FAST SHIPPING |
| Brand | Unbranded |
| Type | CO2 Reactor |
| Water Type | All Water Types |
| Tank Capacity | 2L |
| Main material | stainless steel |
| Main color | silver |
| Height | 47cm |
| Diameter | 10cm |
| Thickness | 0.12cm |
| Name | CO2 generator system |
| Packing size | 36*12*26cm |
| Gross weight | 2.95KG |
| Net weight | 2KG |
Check the listing for details. Aquarium CO2 Generator System Carbon Dioxide Reactor Kit with Bubble Counter. Condition: New. Listed at 84.24 USD. Aquarium Plants Cylinder CO2 Generator System Kit Carbon Dioxide Reactor. Aquarium CO2 Generator System Kit Cylinder Carbon Dioxide Plants Stainless Steel. ★The professional carbon dioxide generator system of stainless steel bottle is better than simple plastic bottle generator.