| Color | 30cm |
|---|---|
| Led | 5054 RGB |
| Input volage | AC 85-265V |
| Weight | 0.6-2.2KG |
| Brand | Unbranded |
| Type | Smart Led aquarium light |
| Light Size | 30-120cm |
| Led color | RGB |
| Contorl | APP contorl+Manual control |
| Water proof | IP44 |
| Width | 10 |
| Application | Fish tank and aquarium lighting |
| Power | 18-60W |
Check the listing for details. Aquarium Light App Control Full Spectrum Fish Tank Light with 5 Modes Timer Lot. Color: 30cm, Width: 10, Condition: New. Listed at 95.62 USD. Choose a lighting duration then automate your aquarium light without intervention. No longer worry about your aquarium when traveling, busy with work or sleeping. 2 user defined scenes, you can freely set the color and brightness to customize your fish tank lighting.