| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Unbrand |
| * Feature * | Stable characteristic,High reliability |
| 1.Feature | Durable Material,Good quality |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Tips | If you have any questions, please contact us! |
| Shipping Note | Cannot ship to Puerto Rico & Hawaii |
| Custom Bundle | No |
| Transportation does not include | canarias |
| Shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| OE/OEM Part Number | Does not apply |
| MPN ( MPN ) | n/a |
| Type | CO2 Reactor |
| Water Type | All Water Types |
| Tank Capacity | 2L |
| Main material | stainless steel |
| Main color | silver |
| Height | 47cm |
| Diameter | 10cm |
| Thickness | 0.12cm |
| Name | CO2 generator system |
| Packing size | 36*12*26cm |
| Gross weight | 2.95KG |
| Net weight | 2KG |
| UPC | Does not apply |
Check the listing for details. Aquarium Plants Co2 Generator System Kit Carbon Dioxide Reactor Cylinder. Condition: New. Listed at 73.61 USD.