| Colour | White |
|---|---|
| Brand | SEGAWE |
| Item Height | 31.4" |
| Item Length | 23.6" |
| Item Width | 11.8" |
| Type | Cabinet |
| Material | MDF/Chipboard |
| Number of Shelves | 2 |
| Mounting | Free Standing |
| Item Weight | 37.03 LB |
| MPN | var-H01-3662-segaweshop |
| Number of Drawers | 3 |
| Number of Doors | 1 |
| Assembly Required | Yes |
Check the listing for details. Bathroom Storage Cabinet with 3 Drawers & 1 Door Storage Organizer Unit 4 Colors. Color: White, Condition: New. Listed at 67.58 USD. It allows customized storage to suit practical needs. Considerate Design: The doors of this cabinet are equipped with magnetic devices for easy opening and closing and protecting the contents. Item Weight: 37.03 LBS.