| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Bathroom Floor Cabinet |
| Item Height | 31.4" |
| Item Length | 23.6" |
| Item Width | 11.5" |
| Color | Brown |
| Material | MDF |
| MPN | H01-3662-3-G2 |
| Item Weight | 37.03lbs |
| Room | Bathroom |
| Mounting | Free Standing |
| Number of Shelves | 1 |
| Number of Doors | 1 |
| Number of Drawers | 3 |
| Assembly Required | Yes |
| Door Style | MDF |
| UPC | 743127807632 |
Check the listing for details. Bathroom Storage Floor Cabinet Organizer with Adjustable Shelf & Drawer Brown. Color: Brown, Condition: New. Listed at 69.58 USD. Drawer Size: 27 21.5 27.5cm/10.6 8.4 10.8 in. Drawer Inner Size:25 25 15cm/9.8 9.8 5.9 in. 【Multiple storage spaces】 Two enclosed spaces with cabinet doors and one open cabinet on three sides give you plenty of storage space.